Gymnázium, Havířov-Podlesí, příspěvková organizace

Z Havířova do Evropy

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Aktuality na havířovském "horním gymplu"

Havířovský bridžový dorost triumfoval ve Frankfurtu!

Email Tisk PDF

Jako každoročně strávily dva české dorostenecké bridžové týmy čas velikonočních prázdnin v Německu na oblíbeném turnaji - letos Frankfurt Cup 2014.

Celý článek...
 

Bridžového soustředění se zúčastnilo mezi 28 hráči hned 9 primánů

Email Tisk PDF

Již po třinácté vyrazili vyznávači nejrozšiřenější karetní hry na světě na Havířovské bridžové soustředění. Místem konání se stala tentokrát turistická základna DDM Bohumín v Návsí u Jablunkova. Protože naši aktuálně nejlepší dorostenci odjeli na turnaj do Franfurktu (Lucka Kohutová jistě podá brzy reportáž), mezi 28 hráči byl rekordní počet 12 úplných nováčků, z toho 9 primánků a 3 šesťáci šenovské základní školy.

Celý článek...
 

Dorostenci postoupili do 1. celostátní ligy bridže!

Email Tisk PDF

Po úspěchu v podobě přímého postupu týmu Logik s havířovskými zástupci Danem Vachtarčíkem a Soňou Hájkovou do 1. celostátní ligy se o víkendu 5. - 6. dubna dostavilo další překvapení. Česká dorostenecká reprezentace se po týdnu v Amsterdamu na prestižním bridžovém juniorském turnaji White House vrátila do České republiky a strávila další dva dny u bridžových stolů v pražském bridžovém klubu, kde se snažila uspět v baráži o 1. ligu. A povedlo se!

Celý článek...
 

BRIDŽOVÝ DOROST NA WHITE HOUSE JUNIORS V AMSTERDAMU!

Email Tisk PDF

Možnost zúčastnit se prestižního turnaje White House Juniors pořádaného v Amsterdamu přijal náš dorostenecký reprezentační tým (Lukáš Kolek, Jakub Vojtík, Michael Botur, Lucie Kohutová, Martin Melčák, Filip Řehořek) s nadšením. Plni očekávání a s příslibem nových zážitků a zkušeností jsme 29. března započali dlouhou a únavnou cestu autem z Prahy do Nizozemí.

Celý článek...
 

Cesta k DSD aneb náš německý Mount Everest 2014

Email Tisk PDF

Deutsches Sprachdiplom alias Německý jazykový diplom je mezinárodní jazyková zkouška na úrovni B2/C1, kterou máme jako studenti Gymnázia na Studentské ulici možnost složit v rámci stejnojmenného dvouletého semináře.

Celý článek...
 

Student septimy postupuje do celostátního kola Wolkerův Prostějov

Email Tisk PDF

Jiří Kerzl, vítěz okresního kola recitační soutěže Wolkerův Prostějov (viz. níže), zopakoval svůj skvělý výkon i v krajském kole a postupuje do celostátního kola. Přejeme mnoho úspěchů.

Celý článek...
 

Krajské kolo Puškinova památníku 2014

Email Tisk PDF

I letos se naše škola opětovně zapojila do soutěže v recitaci a zpěvu v ruském jazyce a připravila do krajského kola soutěže Ars Poetika – Puškinův památník čtyři vystoupení. V recitaci v kategorii mladších studentů soutěžila Pavla Palkovičová (4.A), v kategorii starších studentů Dominik Volný (2.A4). V kategorii hudební vystoupila Marie Němcová a Leona Šteffková (4.A) v nižší kategorii a Nina Košťálová v kategorii vyšší. A výsledek?

Celý článek...
 

Náboj 2014 – další zlepšení našich studentů ve stále náročnější konkurenci

Email Tisk PDF

Mezinárodní matematická soutěž pětičlenných týmů středoškoláků je v Evropě stále populárnější. Několik ročníků se konalo jen jako slovenské klání, později se přidali čeští středoškoláci. Loni poprvé soutěžily také týmy z Německa a v letošním ročníku se dále zapojili i polští, rakouští a finští studenti. Prváci a druháci soutěžili v kategorii Junior, v Seniorech mohli být středoškoláci bez omezení.

Celý článek...
 


Strana 1 z 13

Minifestival


0day

Jídelna ZŠ Hrubínova

Elektronické přihlašování obědů a jídelníček zde.

Manuál zde.

Kontakt

Adresa

Gymnázium, Havířov-Podlesí, příspěvková organizace
Studentská 1198/11
736 01 Havířov-Podlesí

Telefon, fax

tel: +420 596 411 156
fax: +420 596 475 054

Email

nogolova@gsh.cz

Naše poloha

Mapy.cz

Strom fotogalerie

Náhodný obrázek