Gymnázium, Havířov-Podlesí, příspěvková organizace

Z Havířova do Evropy

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Domů Aktivity studentů
Aktivity studentů

Logická olympiáda 2017

Email Tisk PDF

Také v tomto školním roce probíhá Logická olympiáda organizovaná Mensou České republiky za podpory mnoha významných subjetků (The Kellner Family Foundation, Open Gate Scholl, ...)

Celý článek...
 

Zkuste volejbal!

Email Tisk PDF

Všem zájemcům od kvarty výše (tedy i žákům čtyřletého studia) nabízíme možnost stát se aktivními členy Školního volejbalového klubu.

Celý článek...
 

ME v basketbale žen U18

Email Tisk PDF

Od 5. do 13. srpna 2017 proběhlo v maďarské Šoproni Mistrovství Evropy v basketbale žen do 18 let. Českou republiku reprezentovaly i tři studentky našeho gymnázia: Anežka Kopecká, Natálie Rašková a Anna Kubíčková.

Celý článek...
 

Některé studentky o prázdninách volno nemají

Email Tisk PDF

Naše studentky Anežka Kopecká, Anička Kubíčková a momentálně zraněná Natálie Rašková, která se brzo zapojí do plného tréninku, pokračují v přípravě na Mistrovství Evropy žen U18 v basketbale, které se bude konat v maďarské Šoproni od 5. do 13. srpna 2017.

Celý článek...
 

Studenti 2.A4 a sexty navštívili Prahu

Email Tisk PDF

V únoru proběhly dvě společenskovědní exkurze do hlavního města, studenti druhého ročníku čtyřletého studia navštívili Českou národní banku a absolvovali komentovanou prohlídku historickou budovou Národního divadla.

Celý článek...
 

Rozdávali jsme radost dědečkům a babičkám

Email Tisk PDF

Naše třída 3. A se oprostila od předvánočního shonu a rozhodla se nadělit pěkný kulturní zážitek.

Ve čtvrtek 22. 12. 2016 jsme navštívili Domov seniorů v Havířově na ulici Jaroslava Seiferta, kde jsme dědečkům a babičkám zdejšího střediska Helios předvedli krátký kulturní program.

Celý článek...
 

Florbalové strasti v Číně - Cestovatelské povídání absolventa Michaela Blažíka

Email Tisk PDF

Povídání našeho absolventa Michaela Blažíka, který se po maturitě během vysokoškolských studií vydal do světa jako florbalový trenér. Cesty ho zavedly až do daleké Koreje a Číny a po ukončení VŠ se mu díky těmto cestám naskytla pracovní nabídka v Šanghaji. O tom, jaké je to pracovat s Číňany, ale i mnohé další, se dozvíte na jeho cestovatelském povídání 4. ledna v KD Radost.

Celý článek...
 

Okresní kolo v šachu 2016 - postupujeme i do kraje!

Email Tisk PDF

V pondělí 12.12. se v DDM v Orlové konalo okresní kolo v přeboru šachových čtyřčlenných družstev. Postup z městského kola si vybojovala tým v kategorii 6.-9. třída ZŠ a paralelní třídy nižšího gymnázia ve složení Pavel Herboczek (kvarta), Jiří HavlíčekIvo WalachMarek Menšík (všichni sekunda). V kategorii středních škol nás reprezentovali Richard Funiok, Martin Kudláček (oba 7.A), Tomáš Hájek (2.A4) a Ondřej Kohut (5.A).

Celý článek...
 

Siatkówka na żywo aneb volejbalová motivace

Email Tisk PDF

Téměř každý sportovec kromě vlastního tréninku sleduje i vrcholné soutěže – výkony a také přístup nejlepších hráčů ke hře jsou pro něj velkou motivací. Bohužel v Havířově mladí volejbalisté své vzory po zrušení extraligového týmu již nenajdou...

Celý článek...
 

Vyhráli jsme Městské kolo v šachu 2016

Email Tisk PDF

Ve středu 9. 11. 2016 se družstvo nižšího gymnázia ve složení Pavel Herboczek (kvarta), Jiří Havlíček, Ivo Walach a Marek Menšík (všichni sekunda) zúčastnilo městského kola v šachu konaného v havířovském středisku volného času Asterix.

Celý článek...
 


Strana 1 z 5

Den otevřených dveří

Informační den

Středa 22. 11. 2017 od 16:30, resp. 17:00 - viz odkaz

Přípravné kurzy

Informace o přípravných kurzech pro žáky 5. a 9. tříd základních škol k přijímacím zkouškám z matematiky a jazyka českého

Volby do školské rady

Volební komise oznamuje

Kontakt

ZŘIZOVATEL

kraj

Gymnázium, Havířov-Podlesí,
je příspěvkovou organizací
Moravskoslezského kraje

Adresa:
Gymnázium, Havířov-Podlesí, p. o.
Studentská 11/1198
73601 Havířov

E-mail školy: gymnazium@gsh.cz

Datová schránka: hqef7p2

URL: http://www.gsh.cz

Telefon: +420 596 411 156
Fax: +420 596 475 053

Náměty a připomínky k webu a systému Bakaláři

Strom fotogalerie

Náhodný obrázek