Suplování:   Středa 22.9.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 22.9.2021 (11:49)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Foniok Karel

 

..

..

               

Ligocká Jana

 

..

-

Fon

..

-

-

-

-

   

Sivá Jarmila

   

-

-

-

-

-

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Fišer Adam

5.hod

přesun <<

M

2.B4

(UMa1)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

M

2.B4

 

na 5.hod

Foniok Karel

3.hod

supl. (Lig)

Tv

2.A (Dív)

(TV2)

 

Krč Pavel

4.hod

přesun <<

D

2.B4

(2B4)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

D

2.B4

 

na 4.hod

Kubalová Radmila

před 2. hodinou dohled šatny a dvůr

 

Pustówka Adrián

před 2. hodinou dohled přízemí

 

Sivá Jarmila

před 1. hodinou dohled šatny a dvůr

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 23.9.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 22.9.2021 (11:49)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Chrastecká Danuše

 

-

-

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Fišer Adam

9.hod

přesun >>

Fy

7.A

 

na 24.9. 4.hod

 

 

Suplování:   Pátek 24.9.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 22.9.2021 (11:49)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

     

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

       

5.A

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Dospivová Andrea

     

Ada

-

..

..

       

Hochfeld Magdalena

     

Luž

Mas

..

..

-

-

   

Fialová Kotterbová Alena

-

-

-

..

..

..

..

-

-

-

-

Sladká Veronika

 

..

..

....

-

..

..

-

-

-

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4A

     

jiný

jiný

jiný

jiný

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Adamková Alena

1.hod

výměna >>

Ch

6.A

 

na 4.hod

 

2.hod

odpadá

M

7.A (1)

 

zrušeno

 

3.hod

spojeno (Dos)

M

7.A (1)

(UMa2)

 
 

4.hod

výměna <<

Ch

6.A

(UCh)

z 1.hod

 

4.hod

odpadá

Ch

5.A

 

Školní akce

Barvíková Irena

3.hod

odpadá

Aj

4.A (2)

 

Školní akce

Dospivová Andrea

2.hod

navíc

C

7.A

(7A)

 
 

2.hod

odpadá

C

7.A (2)

 

zrušeno

Fišer Adam

1.hod

výměna <<

Fy

6.A

(6A)

z 4.hod

 

4.hod

přesun <<

Fy

7.A

(UMa2)

z 23.9. 9.hod

 

4.hod

výměna >>

Fy

6.A

 

na 1.hod

Hochfeld Magdalena

1.hod

odpadá

Ev

5.A (vv)

 

Školní akce

 

2.hod

odpadá

Ev

5.A (vv)

 

Školní akce

Konieczná Michaela

6.hod

odpadá

D

5.A

 

Školní akce

 

před 5. hodinou dohled 2. patro

 

Lužná Hana

3.hod

Suplovací pohotovost

 
 

3.hod

odpadá

Aj

4.A (1)

 

Školní akce

 

před 3. hodinou dohled přízemí

 

Málek David

4.hod

odpadá

D

4.A

 

Školní akce

Mastná Irena

4.hod

supl. (Hom)

Z

1.A

(UZ)

 

Pustówka Adrián

5.hod

odpadá

Sj

5.A (Š)

 

Školní akce

 

před 3., 7. hodinou dohled šatny a dvůr

 

Rozbrojová Kamila

5.hod

odpadá

Nj

5.A (N)

 

Školní akce

 

Zpracováno v systému Bakaláři